window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-DYWH4TN1X7'); gtag('config', 'UA-119968627-4'); gtag('config', 'AW-787506282'); gtag('config', 'G-SRY8FLWLBD');

Mucize Yılmaz’ın Doğum Hikayesi

Elika Anneleri|

Canım oğlum Leon 26 Temmuz’da dünyaya gözlerini açtı. Doğum eylemi o kadar kişiye göre değişiyormuş ki, herkesin doğumu kendine özgüymüş gerçekten. Bir pazartesi sabahı kuş gibi uyandım, hafiftim, mutluydum ve moralim çok iyiydi.

Selime Efe’nin Doğum Hikayesi

Elika Anneleri|

Bir gece bebeğim tekmelemeyi arttırdı ve dedim bu kız gelecek galiba. O gün kontrolüm vardı. Son haftalara doğru daha sık gitmeye başlamıştık. Erken doğum riskim vardı. Sabah kalktık kahvaltımızı yapıp, hazırlanıp evden görümcem ile çıktık.

Ayşe Işık’ın Doğum Hikayesi

Elika Anneleri|

32. Haftamda Doktoruma normal kontrol için gitmiştik. Her şey yolundaydı eşimle muhabbet ediyorduk, doğuma girmek istediğini söylüyor ve gülüşüyorduk. Sonrasında kontrol için girdik ve ultrasona baktığında doktorumuz bebeğimin 4 hafta geriden geldiğini söyledi.

Merve Taşkın’ın Doğum Hikayesi

Elika Anneleri|

05/05/2021 tarihinde, 36+2’de kızımı kucağıma aldım. Gelelim bizim erkenci kuşumun nasıl erken geldiğine. Ben 30. haftadan beri tansiyon yüksekliği problemi yaşıyordum. Doktorum sürekli sabah, öğle, akşam tansiyonumu ölçmem gerektiği konusunda uyarıda bulunuyordu.

Songül Şen’in Doğum Hikayesi

Elika Anneleri|

Öncelikle oğlum 39 haftalıkken 27.01.2021 de doğdu. 37 haftalıkken karın çevren küçük dediler yatış verdiler ben istemedim. Çıktım hastaneden. Sonra 27 sinde doğurdum ya ben 26'sında sadece kasıklarımda ağrı hissettim çok düzensizdi ama artık 39'a girmiştim gelen her sancı, sızı falan benim için çok önemliydi.