Evini Daha Güzel Hale Getirecek 5 Farklı Öneri

En çok vakit geçirdiğimiz yer evimiz olduğu için bu alanı güzelleştirmek adına elimizden geleni yapıyoruz. Eğer evinin dekorasyonundan çok sıkıldıysan ve yeni bir şeyler denemek istiyorsan, bu yazımı tam sana göre. Kısıtlı bütçe ile evinde yapabileceğin dekorasyon fikirleri ile karşındayız.

Okuma Köşesi Yarat

Evinde belirlenmiş bir okuma köşesi yok mu? Sorun değil. Evinde okuma köşesine dönüştürmek için artık bir alan yoksa, oturma odasının bir kısmını bunun için kullanabilirsin. Cama yakın olan bir alan seçersen okumaya ara verdiğin kısa molalarda sokağı izleyebilirsin. Rahat bir berjeri yanına eklediğin sehpanı da kahveni koymak için kullanabilirsin. Hem sofistike hem de ev hissi veren bu alanda, tek başına eğlenmek veya gevşemek için mükemmel kumaşlar ve şekiller seçebilirsin.

Giriş Bölümünü Canlandır

Büyük bir antren yoksa ya da var ama biraz sevgiye ihtiyacı varsa, küçük bir konsol masası ekleyebilirsin. Üzerine koymak için modern bir resmi (yaptığın bir puzzle olabilir) konsolun üzerine yerleştirebilirsin. Geniş bir kase kullanarak, anahtar ve cüzdan saklama alanı oluşturabilirsin. Bu alana ailene ait fotoğrafları da yerleştirebilirsin.

Tüylü Bir Doku Sıcaklık Katar

Evinin herhangi bir alanı sert hissettiriyorsa, üzerine sahte koyun postu koymak en kolay çözümdür. Bu tarz bir yenilik hem eve sıcaklık katacak hem de sofistike bir görüntü sağlayacaktır. Sahte postlar, hem hayvan sevgimizi destekler hem de taşınmasının kolay olmasının yanı sıra eve sıcaklık, doku ve konfor getirir.

Kırlent Hayat Kurtarır

Kırlent kullanmak, yatak odasını veya oturma odasını tazelenmenin en kolay yoludur. Bir kırlent aracılığı ile yeni bir renk, baskı veya şekil sunmak, tüm alanı yeni gibi hissettirebilir.

Battaniye Dokunuşu

Yatağının ucuna renkli bir battaniye koymak veya kanepenin üzerine yerleştirmek kolay ama dönüştürücü bir tasarım hilesidir. Ayrıca, renkleri ve baskıları kullanarak odanın sürekli değişmesine yardımcı olur. Kullanacağın battaniye deseni, nevresim takımını veya koltuk rengini daha çok ortaya çıkarabilir.

Ezgi Özbulut