rüyada hamile görmek

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Demek?

rüyada hamile görmek

Rüyada gebe bulunduğunu görmek, bazen iyiye bazen kötüye yorulabiliyor. Rüya yorumlanması her ne kadar kişinin hayat tarzına göre yapılsa da bir çok rüyanın aslında kendi içerisinde oluşturduğu bir anlamı vardır. Rüyada gebe bulunduğunu görmenin de bir çok çeşidi var.

RÜYADA BİRİNİN HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK DEMEK?
Rüyanızda birisinin gebe bulunduğunu görmek; yeni başlangıçlara yorulur. Bu rüyayı gören kişinin, piyasa değiştireceğine, yeni işe başlayacağına, mühim sorumluluklar alacağı mevkiye ulaşacağına da delalet eder. Rüyada gebe olan birey tanınıyor ise, o kişinin olabildiğince etkin bir hayata yeterli olacağına, zenginliğe işarettir.

Kimi yorumlara göreyse, bir kadının gebe bulunduğunu görmek; keder ve keder veren vakalara tabirdir. Aynı şekilde kötülükler ile başına gelebilecek ve sorunlarla dolu bir hayatın olabildiğince yakın bulunduğunu bildirmektedir

GERÇEK HAYATTA HAMİLEYKEN RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK
Aslında, şu anda hamileyseniz, hamilelik ya da yaklaşan doğum ile ilgili rüya görmek normaldir – bir anket gebe iken rüyalarının üçte birinin hamilelik, doğum ya da çocuk yetiştirmeye odaklandığını buldu. Çoğu zaman, bu rüyalar hamilelik ya da doğumda yanlış giden bir şey ile ilgili kabuslar biçimini alır. Bu, bilhassa bir kişinin ilk hamileliği esnasında ya da daha önceden gebe kalma konusu ile ilgili problem yaşıyorsanız, tamamiyle normaldir.

Bazen rüyalarımız bir tazyik valfi olarak fonksiyon görebilir ve uyanıkken şişelenmiş stresi güvenilir bir halde özgür bırakmamızı sağlar. Bu yüzden, hamileliğinizde harbiden yanlış giden şeyleri rüyada görüyorsanız, rastgele bir şeyin harbiden yanlış bulunduğunun bir işareti değil – büyük ihtimalle düzgüsel bir sinir olayınızın bir işareti olabilir.

ARKADAŞIN HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK
Rüyadaki arkadaşı gebe olarak görmek hayatın yeni fırsatı, kişiliğin yeni bir tarafı ya da yeni bir projenin habercisi ataşehir escort olabilir. Bebekler bir çok şey için büyüyebilen ufak yaratıklardır. Rüyada arkadaşını gebe olarak gören bir şahıs yeni bir iş fırsatı yakalayacaktır. Rüyada görülen şahıs bekar bir kadınsa bu şahıs hastalığı, sakatlığı, odak eksikliğini, talihsizlikleri ve depresyonu temsil eder

RÜYADA KIZININ HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMESİ NE ANLAMA GELİR?
Rüyada kızının gebe bulunduğunu görmesi kızından büyük menfaatler görmeye ya da rüyadaki fıtratta bir kızının olacağı anlamına gelir. Bu rüya sahibinin kızının bekar olması durumunda evlenmesine, karşısına mühim bir kısmet çıkmasına tabir edilir.

HAMİLE BİRİNİN BAŞKASINI RÜYADA HAMİLE OLARAK GÖRMESİ NE DEMEKTİR?
Hamile birini gördüğünüz bir rüya, bu şahsa yakın olmak istediğinizin bir göstergesi olabilir. Eğer bir erkekseniz ve eşinizin ya da kız arkadaşınızın diğer birine gebe bulunduğunu rüyada görmek, o vakit birlikteliğin bir kriz içerisinde bulunduğunu yayınlayan bir işarettir. Artık aynı hedeflere haiz değilsiniz ve gelecek günlerde dağılma olasılığı var.

RÜYADA HAMİLELİK TESTİ YAPTIĞINI GÖRMEK NE ANLAMA GELİYOR?
Rüyanızda bir hamilelik testi yapmak, hayatınızda yeni bir iş ya da ilişki olabilecek yeni bir aşamaya girdiğiniz anlamına gelebilir. Testin sonucu, değişikliklere hazır olup olmadığınızı gösterecektir. Yani, şayet pozitifse, negatifse pozitif değişimler sizin olacaktır, o vakit sorunlar olabilir